Voitures Extravert

Voitures Extravert wprowadza na rynek klasyczne Porsche 911, wyposażone w elektryczne układy napędowe. Firma ogłosiła swoje pierwsze konwersje w zeszłym roku planami budowy tylko 5 samochodów i kolejnych 12 w 2019 r. Jednak zaktualizowała te prognozy i zadeklarowała, że ​​potroi liczbę produkcji do 36 samochodów w 2019 r.

Współzałożyciel Voitures Extravert, Jurgen Moerman, powiedział, że firma planuje budować trzy samochody miesięcznie i dodał, że wielkość ta jest „niespotykana” w przemyśle restaurowania klasyków. Firma planuje zaprezentować model 2019 wiosną tego roku i wkrótce przedstawi więcej szczegółów.

Holenderska firma wykonuje zamiany na elektryczne układy napędowe w samochodach z lat 70. i 80. Klienci mogą również oddać swój samochód do całkowitego odrestaurowania. Firma zdemontuje cały samochód dawcy, zamieni nowoczesny układ napędowy, doda nowoczesne bezpieczeństwo i luksusowe udogodnienia.


W modelu 2019 akumulator to jednostka o mocy 58 kilowatogodzin, która zapewni ponad 200 mil na jednym ładowaniu. Szybkie ładowanie jest również możliwe, umożliwiając zwiększenie zasięgu o około 62 mile w ciągu zaledwie 15 minut. Ostatnio słyszeliśmy, że ceny Quintessenzy (nazwa ich elektrycznejgo klasyka) zaczynają się od około 338 000 USD.

Leave a Reply

Close Menu