Porsche Taycan

Porsche po raz kolejny wydało teaserowe zdjęcia nadchodzącego Taycana. Model produkcyjny zadebiutuje we wrześniu tego roku, prawdopodobnie na Salonie Samochodowym we Frankfurcie.

Najnowsze zdjęcia teasera pokazują, że Taycan jest owinięty w kamuflaż neonowy o wzorze i sylwetce, którą możemy opisać jedynie jako czterodrzwiowe 911.

Ze zdjęć widzimy, że Taycan będzie prawdopodobnie miał inspirowaną modelem 911 lampę tylną, która rozszerza całą szerokość tyłu i wygląda na to, że może być wyposażony w rozkładany spoiler. Zgodnie z oczekiwaniami, Taycan będzie miał tradycyjne drzwi sedana. Porsche zareagowało na duże zapotrzebowanie na Taycana, zwiększając produkcję. Niemiecki producent samochodów twierdzi, że ponad 20 000 osób już zarejestrowało się i wpłaciło depozyt, aby kupić Taycana, kiedy rozpocznie się sprzedaż pod koniec 2019 roku. Taycan będzie zdolny do szybkiego ładowania, 0–100 km/h poniżej 3,5 sekundy i zasięg jazdy powyżej 310 mil. Oczekuje się, że produkcja Taycana w wersji Cross Turismo rozpocznie się do końca 2020 roku.

Leave a Reply

Close Menu